Vraag 688

Vragen over de leerstof i.v.m. het Rijbewijs B.
Lexiemaan
Berichten: 2
Lid geworden op: 22 okt 2017, 12:25

Vraag 688

Bericht door Lexiemaan » 22 okt 2017, 12:30

De vraag gaat als volgt:

Deze foto is genomen buiten de bebouwde kom.
Mag de zwarte auto op de verhoogde berm geparkeerd staan?

A. Neen, dat mag niet.
B. Ja, het mag.
C. Ja, het moet.

Het correcte antwoord is C: Ja, het moet.

Bij de foto staat de auto wel afgebeeld op minder dan 5 meter van een zebrapad, is dit dan nog steeds correct?

Alvast bedankt!

Gebruikersavatar
Benny Stinkens
Administrator
Berichten: 5587
Lid geworden op: 27 apr 2005, 00:00
Locatie: Dilsen

Re: Vraag 688

Bericht door Benny Stinkens » 22 okt 2017, 12:37

Artikel 24 schreef: Artikel 24. Stilstaan- en parkeerverbod
4° op de oversteekplaatsen voor voetgangers, op de oversteekplaatsen voor fietsers en bestuurders van tweewielige bromfietsen en op de rijbaan op minder dan 5 meter voor deze oversteekplaatsen;
Het verbod telt dus alleen op de rijbaan. :idea:

Als je de zoekfunctie van het forum gebruikt merk je dat deze vraag reeds meerdere keren is gesteld en beantwoord:

viewtopic.php?f=2&t=24558&p=104054&hili ... 88#p104054

viewtopic.php?f=2&t=23847&p=101707&hili ... 88#p101707
Bezit paardenkrachten onder je motorkap, stop een tijger in je tank, maar wees geen ezel achter het stuur.

Plaats reactie